Employment-banner.jpg

Працевлаштування


Галичина-Захід широко відома, як хороше місце для роботи. Ми пропонуємо привабливі і конкурентні умови працевлаштування, додаткові бонуси для персоналу і хороші можливості для розвитку.

Працювати з нами?

Наші співробітники є життєво важливими для нас на Галичині-Захід. Ми хочемо, щоб наша компанія продовжувала бути привабливою, захоплюючою і цікавою для всіх теперішніх і майбутніх працівників. Довіра та чесність є основою конструктивного партнерства. Ми дотримуємося, щонайменше, українських правових вимог, відповідних керівних принципів та духу, викладеного в принципах Глобального Договору ООН.

Staff22-new.jpg
Nose.png

Політика Корпоративної соціальної відповідальності

Ми вважаємо, що сталий розвиток - це передумова для створення продуктивного, конкурентоспроможного і ефективного бізнесу. Інтеграція соціальної, екологічної свідомості та відповідальності усередині компанії та повний ланцюг вартості, повинен бути природною частиною нашої ділової поведінки. 

Принципи описані у нашій  Політиці Корпоративної Соціальної Відповідальності.

День сім'ї

Щороку ми святкуємо День сім'ї для всіх співробітників та їхніх сімей. Ця святкова подія дає можливість зібратися разом, веселитися, забавлятися, говорити, їсти і, можливо, трохи забути про щоденні негаразди та турботи.

family-day_img.jpg

Vacant positions

Currently we are looking for people to work in the following positions:

Pig stable operators

Tractor drivers

If you should want to work in other positions, you are welcome to send us your application too.

 

Staff 11.JPG