Працюйте з нами


Галичина-Захід добре знана, як хороше місце для роботи. Ми пропонуємо привабливі і конкурентні умови працевлаштування, додаткові бонуси для персоналу і хороші можливості для розвитку.

Two-workers.png

We offer a work place with attractive conditions

Наші співробітники є життєво важливими для нас на Галичині-Захід. Ми хочемо, щоб наша компанія продовжувала бути привабливою, захоплюючою і цікавою для всіх теперішніх і майбутніх працівників. 

Довіра та чесність є основою конструктивного партнерства. Ми дотримуємося, як мінімум, українських правових вимог, відповідних керівних принципів та духу, викладеного в принципах Глобального Договору ООН.

Ми зосереджені на створенні та підтримці безпечного і здорового робочого середовища. На практиці це також означає, що ми зберігаємо певні правила у наших приміщеннях, щоб запобігти захворюванню стада. Наприклад, працівникам не дозволяється утримувати свиней вдома, оскільки вони можуть бути потенційними носіями заразних хвороб. Також ви не можете приносити м'ясні продукти на територію ферми, і в їдальні не подають свинини, вирощеної поза межами нашого господарства.

Такі правила є звичними заходами для безпечного вирощування свиней. Окрім того, основні правила полягають також і у тому, щоб ми всі гідно поводилися один з одним!