Combine.png

Як забезпечити стабільно високу якість свинини


Ми застосовуємо найновіші данські технології і методи, які вважаються одними з найкращих у Європі. Ми виготовляємо чи не найкращу свинину в Західній Україні.

Робота ферми

Ми забезпечуємо найкращі умови для розведення свиней, і постачаємо все більше свиней, які продаються як високоякісна свинина споживачам України. Висока якість свинини є результатом робочого процесу, де ми самостійно контролюємо всі елементи, від посівів на полях, до догляду за свиньми, та до органічного використання гною. Тому ми не соромимось казати: «Це найкраща свинина, яку ви можете отримати!»

6xTractors.png

Розведення здорових свиней

Основу стада склали майже 2000 свиноматок та 30 кнурців порід Landrace, Duroc and Yorkshire, завезених з Данії в 2007 році. З того часу ми активно нарощували поголів'я, зберігаючи чистоту імпортованої лінії.

До 2019 року ми виростимо для ринку понад 190 тисяч свиней на рік, і у нас буде понад 5800 свиноматок.

Climate stable 1.jpg

Field work

The area of cultivated land has been steadily growing. By the beginning of 2019 it comprises about 5,600 hectares of land in the local area.

The major types of crops are winter and spring barley, winter rapeseed, winter wheat, corn, soya, and sugar beets.

combines2.png

Будівництво

Будівельна бригада Галичини-Захід займається будівництвом, ремонтом та озелененням, а також безпосередньо забезпечує технічне обслуговування. Завдяки постійному зростанню ферми, будівельна бригада постійно зайнята роботою. Всі будівельні, ремонтні та виробничі роботи на Галичині Захід виконуються своєчасно та з високою якістю.

Construction-new.png