Робота ферми


Ми забезпечуємо найкращі умови для розведення свиней, і постачаємо все більше свиней, які продаються як високоякісна свинина споживачам України. Висока якість свинини є результатом робочого процесу, коли ми контролюємо всі елементи самі, від посівів на полях, до догляду за свиньми та до органічного використання гною. Тому ми не соромимось казати: це найкраща свинина, яку ви можете отримати!

Це все завдяки людям

«Дбайливість» є ключовим словом для всіх, хто працює на Галичина-Захід. Ми усі маємо ту ж саму мету: забезпечити фермі зростання, щоб ми могли продовжувати виробляти свинину найвищої якості. Знання того, що ви робите є надзвичайно важливим для робочого процесу. Кожен працівник знає, що його робота є такою ж важливою, як і робота інших колег у робочому циклі. Ми всі повинні покладатися один на одного з довірою і відданістю.

Girl+Piglet2.png

Корм: Ти те, що ти їси!

Ми маємо близько 5600 гектарів земель у нашому підпорядкуванні у місцевому регіоні, що є значним збільшенням порівняно з 2007 роком. Основні види сільськогосподарських культур - озимий і ярий ячмінь, озимий ріпак, озима пшениця, кукурудза, соя, і цукрові буряки.

Ми використовуємо гній як основне добриво, органічний метод, який походить з середньовіччя, а може і давніше. Гній - це наше вільне біологічне добриво, яке ми направляємо безпосередньо у ґрунт із закритого резервуара для зберігання гною, завдяки вдосконаленій системі шлангів та трубопроводів.

При підживленні ґрунту наша компанія суворо дотримується норм застосування гною у відповідності з рекомендаціями, підготовленими  Львівським Обласним Державним проектно-технологічним центром охорони родючості грунтів і якості продукції «Облдержродючість».

Feed-img.jpg

Збалансовані корми

Наш кормозавод має потужність 200 тонн на день, що повністю відповідає потребам ферми. У місцевій лабораторії підготовлені фахівці щоденно аналізують основні харчові інгредієнти, щоб оптимізувати суміш. Крім того, за допомогою сучасного обладнання, лабораторія вимірює рівні енергії, білків та токсинів, в тому числі таких як мікотоксини, що є надзвичайно важливим для досягнення найкращих результатів.

Feed-img.png